Вiдгуки

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковний.

20 Вiдгукiв

 1. Гарний заклад для дiтей та родини. Чудово провели час, обслуговування просто супер, рекомендую.

 2. Реально самые крутые батуты в городе! Нигде не встречали такие, можно веселится очень долго и не надоедает! Кто еще не ходил, рекомендую попробовать.

 3. Отличное место для детей, и взрослым отдохнуть можно и дети в восторге.

 4. Отмечали День Рождение сына, всё прошло на высшем уровне! Отличные аниматоры, уделили внимание каждому ребёнку

  1. Добрый день, вы можете позвонить по телефону 066-77-37-643, Вам помогут забронировать стол.

 5. Отдыхать с детьми очень удобно.Ходим регулярно.Из минусов только то что постоянно забывают приносить заказы.надо напоминать.

 6. Отмечали сыночку 8 лет. Уже 2 год подряд. Очень детям нравится и родителям удобно. Очень понравился тортик Фруктовый сад от2кг и кусочка не осталось. Колектив приветливый. Разбил ребёнок стакан все убрали спокойно. Спасибо всем!

 7. Спасибо большое за чудесный праздник. Тематика-Криошоу. Мальчики аниматоры-умнички!!!!!

 8. Разочаровала халабуда в этот раз. 02.01.2020 был четверг безлимит на двоих деток не действовал, по причине, что это праздничный день. Хотя 02.01 был обычный рабочий день. Печально. Пожадничали

  1. Добрий день, акції та всі системи лояльності на період зимових канікул не діють, у звя’зку з великою загруженістю комплексу! Тому з ціллю хоч якось розгрузити та покращити сервіс комплекс працює за тарифом вихідного дня! з 14.01.2020 усі акції відновлять своє функціонування! Дякуємо за розуміння , з повагою адмінісрація!

 9. Обслуговування жахливе. З трьох з половиною годин проведених у халабуді половину часу витратили на очікування . Чого ? Мабуть дива. З годину просила прибрати зі столу після попередньої компанії, принести нарешті наше замовлення ,а чаю взагалі не принесли. Після години очікування і зіпсованого настрою прийшли і сказали що чаю ми не замовляли. ???
  Не принесли навіть після того як показала чек. Чоловік не витримав і пішов до них сам. І диво, чай таки принесли. До десертів не дали ніяких приборів.Але їсти желе і торт руками ??? Офіціанти тупили весь вечір, склалось враження що вони просто знущаються. Вам дуже пощастило ,що я людина скандальна бо ви б мали клопіт. Дуже розчаровані. Або наберіть нормальний персонал, або навчіть працювати той що є. Ви ж з людьми працюєте !!!!!!!!

 10. Можно ли заказать человечка, чтоб присматривал за детками на игровой площадке?! Если да, то какая цена?

 11. Відзначали ДР своїй дитині в РК Халабуда. День народження на тему «Лазертаг» не відповідає своїй вартості. Робота аніматорів, яка входить у вартість даної тематики свята, з дітьми 9-10 р. не цікава для них. 1 год аніматорів, 30 хв святкування з тортом, 1 год лазертагу і 30 хв або батут або майданчик. Краще придбати окремо безлім квиток і окремо гру лазертаг.Але це вже вибір кожного.Ціни в меню на деякі позиції зависокі.Загалом атмосфера в закладі гарна.Офіціанти виконують свою роботу.