Локація в ТЦ Атріум

Кафе знаходиться на 4 поверсі розважального комплексу «HALABUDA» .

Доки Ваша дитина грає на майданчику, або рубиться на ігрових автоматах, Ви можете поласувати смачною кавою або гарячими стравами. Замовлення приймаються на барі. В нашому кафе завжди готують смачно та по – домашньому. При замовленні Дня Народження ви маєте змогу принести з собою торт та цукерки.

Замовити стіл Ви можете за телефоном 066-77-37-643 з 10:00 до 22:00. У разі запізнення бронь  тримається на протязі 30 хвилин, якщо про запізнення не було попереджено заздалегідь.

Сімейна вечеря пройде на найвищому рівні, адже РК Халабуда зробить все,  щоб Вам було затишно.

Батут - відмінний засіб для привчання дитини до спорту з самого раннього віку, адже заняття на батуті викликають у будь-якої дитини істинний захват. Уже в маленькому віці дітки із задоволенням вивчають перші прості трюки і прагнуть швидко розвивати свої навички, що і є простим спортивним інтересом!

Найдрайвовіше місце відпочинку для дітей - Батутна арена Halabuda Jump та дитячий майданчик з інтерактивами.
Вхід для батьків на територію ігрової зони  для супроводу дітей безкоштовний.

Halabuda запрошує непосидючих малюків та їх батьків до нової, яскравої та неймовірно цікавої розважальної зони - РК Халабуда!

Також на території ви знайдете масу цікавих та крутих ігрових автоматів.

Дитячі ігрові автомати - не тільки весело, але й корисно!  ⠀

Часто буває важко змусити дитину сконцентрувати свою увагу на одному предметі, і часто саме через це виникають проблеми з навчанням. Завдяки своїй барвистості і дизайну гра повністю \"захопить\" увагу вашого чада. Дитина зрозуміє, що для досягнення перемоги слід уважно ставитися до справи, не відволікатися і не думати про сторонні речі. Поступово малюк почне застосовувати цю навичку і в звичайному житті.

Ми знаходимося за адресою пр-кт Михайла Лушпи 41, 4 поверх.